BillMcGaughey.com

geri dön: family

 

Minnesota ilk Valisi ol olabilir benim adasim

William McGaughey tarafindan

 

Benim adim William McGaughey oldugunu. 1849 yilinda Minnesota ilk bölgesel vali olmak için Cumhurbaskani Zachary Taylor tarafindan aday adam Edward McGaughey seçildi. ABD Senatosu aday onaylamak için basarisiz çünkü o daha iyi bilinmemektedir.

Edward W. McGaughey kariyer, bir süre için, Abraham Lincoln'ün bu paralel Indiana bir iki dönem milletvekili oldu. McGaughey, Indiana on-erkek Kongre heyeti sadece liberal parti, 29 ve 31 Kongrelerde görev yapti. Lincoln, Illinois 'yedi erkek heyeti tek liberal parti, 30 Kongre'de görev yapti.

Iki adam randevu için adaylar liberal parti, Zachary Taylor ABD baskani seçildi toprak valisi olmak için werealso. McGaughey Minnesota Bölgesel Valisi Baskan Taylor seçim oldu. ABD Senatosu McGaughey Meksika savas malzemeleri yetki bir tasariya karsi oy verdigi için adayligini onaylamak için basarisiz oldu. Lincoln Oregon toprak valisi ol Baskan Taylor'un seçim oldu. esi Mary, çok uzak uygarlik yasamak istemiyordu çünkü Lincoln randevu geri çevirdi.

Ilginçtir ki, Zachary Taylor aslinda Minnesota yasamak yalnizca ABD baskani oldu. O, Mayis 1828 ve Temmuz 1829 Taylor arasinda Fort Snelling Komutani Çünkü kisisel kayiplarin zaman çok depresif, Karakterize Minnesota bir "dünya yolu parçasi oldu" en sefil ve ilginç bir yer "olarak . "

Lincoln Baskan Taylor ona Genel Arsa Ofisi komiseri tayin istedim ama pozisyon teklif edildi. Lincoln I, Kongre'deki Whigs, Ilgili oldugu kadar, ben Genl olabilir inaniyoruz ", onun hukuk ortagi Joshua Hiz yazdi. Neredeyse ortak riza ile ofis ülke; ama sonra tatli ve Don Morrison ve Browning ve Cyrus Edwards hepsini istiyorum. Ben kolayca bunu kendim alabilir düsünürken Ve ben Illinois baska bir adam için bunu elde etmek için sorun olacaktir korku, ne kötüdür. nedeni McGaughey, kongrenin bir Indiana eski üyesi ondan sonra burada olmasi ise; sahsen ve bilinen varlik, öyle degil mi herkes tarafindan yenmek için zor olacak. "

O sadece bati yaklasik 10.000 nüfuslu Indianapolis, ve, büyüdüm ve Greencastle, Indiana annemin ev kasabasinda yasayan Çünkü Edward McGaughey ook ilgileniyorum. Putnam County koltuk, bu Depauw Üniversitesi'ne ev sahipligi yapmaktadir. Hem ailem üniversite That mezun oldu.

O uzun degil, onun müstakbel valilik randevu reddedildi sonra öldü Çünkü Edward W. McGaughey daha duymadim. McGaughey 1849 altin acele sirasinda Kaliforniya'ya tasimak karar verdi. Kistagi Panama geçerken, o bir ates sözlesmeli. McGaughey O ilk Yerba Buena San Francisco-artik bilinmeyen bir yerde nihayet mevcut degildir ve Golden Gate mezarlik, ook-de mevcutsa ve yakin mezarlikta topraga verildi 1852., 6 Agustos'ta San Francisco öldü.

Lincoln, diger taraftan, Taylor yönetiminden randevu almak bozduktan sonra seçkin bir kariyere sahip etmedi. O 1860 yilinda Amerika Birlesik Devletleri Baskani seçildi ve ABD ?ç Savasi sirasinda, 1864 yilinda yeniden seçildi. Bes dolarlik banknot onun resmini görebilirsiniz.

Bazi zehirlendigini düsünüyorum - - Cumhurbaskani Zachary Taylor gastroenterit, 9 Temmuz 1850 tarihinde görevde öldü ve Millard Fillmore geçti. Sonunda Franklin Pierce, James Buchanan ve Abraham Lincoln geldi.

Bugün, sen telefon rehberinde bulunan St. Paul McGaughey adiyla sadece iki kisiyi bulacaksiniz. Edward McGaughey adayligi reddedildi sonra, Baskan Taylor ilk olarak Minnesota toprak valisi olmak üzere, House, William Pennington Baskanligi'na atandi ama Pennington randevu Reddedildi. Taylor üçüncü seçim randevu kabul ve Senato onayi aldiniz Pennsylvania, Alexander Ramsey, bir Kongre oldu. Ramsey County ondan sonra adlandirilmistir.

Sahip Isten ve yasamak için bir yer arayanlar için Ocak 1965'te St. Paul geldi, daha önce Minnesota hiç. simdi sadece bati sehir Minneapolis ikamet eden, bu durumda elliden fazla yil geçirdim. Benim seçkin adasi hiç bir yerde görürsem ben süpheliyim.

geri dön: family

 

Bir tercümeye için tiklayin:

Ingilizce - Francuski - Hiszpanski - Niemiecki - Portugalski - Wloski

Chinski - Indonezyjski - Polski - Holenderski - Rosyjski


 

TEL?F 2017 THISTLE ROSE YAYINLAR - TÜM HAKLARI SAKLIDIR
http://www.billmcgaughey.com/EdwardMcGaughey.html