BillMcGaughey.com
   
için: Analiz
   

Brandon Hall Cinayeti için Jermaine Stansberry en Conviction Analizi

stans

William McGaughey tarafindan Kisisel açiklamada:

Jermaine Stansberry Ne Lena iki oglunun benim ikinci esinin en büyük kizi Lena Morrison erkek arkadas ve dolayisiyla babasi. Ben mahkemede sunulan kanitlara dayali uyusturucu satiyor ama, o kimseyi öldürmedi inanmiyorum neyi diye düsünüyoruz. Jermaine Mahkemeye kadar bir yil boyunca hapiste oturdu. Son dakikada, o bir avukat tutmak için para istedi ama ona yardim edemedi. Hakim ve savci Hem davali polis tarafindan sorguya asla Çünkü deneme ertelenmesi soran yoktu I, ANCAK, mektuplar yazdin. Benim itiraz dikkate alinmadi.

Savci ne daha sonra Minnesota ABD Senatörü wurde Hennepin ?lçe Avukat Amy Klobuchar. Bunun yani sira, vaka Savci onu temize factthat DNA analiziyle ragmen Stanberry suçlamalari takip ama cinayet silahi asfaltta bulundugu yerden yanindaki bir minibüsle oturmus neyi baska bir adam, Raymond Hardimon, temize etmedi Çünkü ilginçtir. Basariyla bir jüri ikna etti deneme Savci Stansberry somut duvarin üzerinden bu silahi atti ve düzgünce sonraki minibüse indi öyle yaptim 50 elli fit uzakta bir pozisyondan araba park edilmis etmedi. Daha sonra onun ifadesini reddederek caddenin karsisinda tanigi üzerinde ne 01:00 ve karanlik olsa da, o Stansberry bir "atma hareketi" mesgul gördügünü söyledi. Ne (savci tarafindan bir mazeret pazarligi verilen) Hardimon ne de Lee Cain, kader gecesi Hardimon arkadasi, Stansberry davasinin içinde ifade vermeye standina çagrildi.

vaka özeti

Brandon Hall, Hennepin ?lçe bölge mahkemesinin cinayetten suçlu neyi Jermaine Stansberry. Yaptigim sarjla Stansberry masum kanitlar noktalari yaptilar inaniyoruz. Onun bir arkadasi Raymond Hardimon, aslinda çekim yapti.

Stansberry, Hardimon ve digerleri University of Minnesota futbolcu Damian Haye, saldiriya ve soydular Hangi içinde Minneapolis hangarlar bölgesinde bir kavga ilgilendim bulundu. Haye diger oyuncularin bazilari onun yardimina davet edildi. vurup Third Street Kuzey ve Hennepin Avenue yakinlarinda öldürüldü, 1 Eylül 2002, bu oyunculardan biri, Brandon Hall, sabahin erken saatlerinde. Üç zanli Jermaine Octavious Stansberry Raymond Hardimon, ve Lee Earl Cain tutuklandi.

Beyaz bir Dodge mini-van bölgeden kaçmaya tesebbüs olarak Cain ve Hardimon 314 Hennepin Avenue bulunan MPHA apartmanda arkasinda bir otoparkta tutuklandi. o Üçüncü Street boyunca yürürken ayni otoparkin yakinlarinda kaldirimda tutuklandi Stansberry. Cinayet silahi mini van yolcu tarafinda bir kapi yakinindaki otoparkin kaldirimda bulundu.

silahla ilgili Adli kanit

Minneapolis emniyetteki testleri güvenilmezdi eleme vermedi beyan süphelilerin herhangi barut izi bir çubukla yapmak declined.

suç laboratuari tabancasinin kendisinde bir DNA numune için test yaptim. onun raporuna .According, DNA örnegi birçok deger kisilerden bir karisim dahil. "Raymond Hardimon bu DNA karisimi katkida bulunan bir faktör olarak göz ardi edilemez. Jermaine Octavious Stansberry Lee Earl Cain, Brandon D. Hall ve Damian Jamal Haye bu DNA karisimi katkida bulunan faktörler olarak hariç tutulabilir. "Diger bir deyisle, laboratuvar testleri Stanberry, çekim mahkum, DNA örnegi üzerinde birakmamis söyledi tabanca ?SE Hardimon olabilir.

Neden Stansberry suçlu bulundu?

Savci Robt. Hennepin ?lçe Savciliginda ait STREITZ yaptigi kapanis argüman birçok noktayi vurguladi. Üç en önemlisi bence, ardindan idi:

1. Bes taniklar thatthey Jermaine Stansberry Brandon Hall ates görmüstü ifade verdi. Dahasi Daha bir Tanik Stansberry Önceki aksam meydana geldi vermedi arbede sirasinda silah kullanmak için tehdit duymustu vermedi ifade verdi.

2. Savcilik cinayet silahi Lee Cain ve Raymond Hardimon tutuklandi Hangi mini van kapisinin önünde park yeri asfaltta bulunmustur factthat zarar üstesinden gelmek zorundaydi. Hardimon Ne minibüsün yan tarafinda - yolcu tarafinda - bulundu tabanca. Silah hangi Pulphus iki Minneapolis polis memuru, Çavus. 'Kelimeler de, 'düstü' Ne zaman Duane Walker ve Kelvin Pulphus mini van yakin duruyorduk. Aslinda, memurdan açiklamada T.R. tutuklama kisa bir süre sonra yapilan Cinayet Biriminin Kanser okur: "inanilan silah kendisi ve Cain çekim sonrasi saniye içinde bir motorlu araci girip kaçmaya tesebbüs olarak Hardimon mülkiyetinde kurtarildi çekimlerde ve bir mesafede kullanilacak yarisindan az bir blok kurbani tutuklandi. "Jermaine Stansberry, ne degildir otoparkta ama Third Street North güney tarafinda kaldirimda. yavas bir hizda batiya Hey neler yürüme.

Jüriyi ikna etmeyi basardi savcilik Stansberry tabanca yüzden hemen yaninda Hardimon ve Cain tarafindan kullanilan mini van için kaldirim toprak olacaktir vermedi atti sonra çekim yapilir ve sahada yoktu. Üçüncü Caddesi boyunca durup ne Brandy Commodore adinda genç bir kadin tarafindan Sunulan bu ne teorisi için tek delil. "Ben bir atma hareketi görüldü: She Aslinda sey STANBERRY elini birakmak görmemisti o Stansberry bir "atma hareketi" ve ardindan duydu " birsey metal (silah ima) yere vurmak" mesgul görmüstü yaptigini ifade verdi. Yani gördügüm bu. "Daha fazla bir sey göremeyecek karanlikti.

kanit bu ince parçasiyladava, STREITZ yaptigi kapanis tartisma sirasinda Takip edilenler ifadelere jüri bombaladi:

* "Bay WhichTime Brandy Commodore, caddenin karsisinda genç bir bayan, otoparka dogru bir atma hareketi yapmak bir 23 Jersey'de davali görür ve bir ses duyar ve daha sonra nesne görür de Dieveney .. .. (bu testere) yönü yaptigini bulundu olani yapti. "(s. 1155, deneme transkript)

* "Brandy Commodore sokak arasinda Davali atma hareketi yapmak gördük." (1158, P., transkript)

 

* "Ve biz davali sey atmak görür tanik, Brandy Commodore, var ve bunun sesi duymak ve ne üzerinde bulurum - van ve duvar, davali tutuklanir duvar arasina? siyah dokuz milimetrelik tabanca. "(1160, P., transkript)

* "Oysa Brandy Commodore atma hareketini gördü ve kaldirim isabet metalin sesi duydu. Yine, silah yönü ve Bayan Commodore size tarif yaptigi ses ile tutarli davali tarafindan bulunur. "(S. 1164, transkript)

* "Birçok tanik davali Brandon Hall ates ettigini gördüm. Bir tanik Davali atma hareketi yapmak gördük. "(S. 1167, transkript)

* "Eh, yine Brandy Commodore atma hareketini görür; Silah yapimi nerede atma hareketi çok yakin bulunur. "(s. 1172, transkript)

tekrari kuvvetiyle olarak, bir "atma hareketi" fikri jüri kafasinda köklesmis hale gelir. Önemli olan küçük dört ayak yüksekliginde beton duvar otoparka Stansberry ayrilmis veya tabanca kaldirim vurdugunda iki polis memurunun mini van yaninda duruyorlardi yaptigini yapti. Commodore Silahi atti zaman polis uzakta beyaz minibüsten Stansberry Ne ayakta "üçünü (belki) dört ayak" yaptigini söyledi. yaptiysak (Commodore deyimi 09/04/05 verilen) böyledir, neden vermedi otopark tutuklama Stansberry iki subaydan biri? Hey yerine baska bir subayin, Stephanie Weibye, tarafindan tutuklandi neyi kim polis araci içinde neler destek asagi Üçüncü Sokak (tek yönlü bir sokak).

O tanik sandalyesinde kendini kaybetti Çünkü hem suçlu 3. Jermaine Stansberry. O kadar çok çiglik ve savcinin sorularina cevap ifadelerin içine kendi argümanlarini eklemek çalismak gibi öfkeyle bagirarak bir durum degildi. Bu jüriyi etkiler vermedi. Savci STREITZ yaptigi kapanis tartisma sirasinda bu davranisin notu aldi: "Minnesota oyuncularin tez Üniversitesi, Onlarin yüzünde olsun Minneapolis ve güçlük onu ve onun arkadasi asagi gelmesine izin vermeyecegim neler davali. Ve O, dün ifade verdi, sen birisinin onu karsi karsiya gelebilecegi zaman davali reaksiyona girer nasil küçük bir belirti var, sana vermedi gönderin. "(Deneme transkript, s. 1171-1172)

three arguments arasinda çürütme

Beni daha az ciddi Jermaine Stansberry aleyhine delil daha ciddi parçalara ters sirada STREITZ en argümanlar, basa alalim:

3. Stansberry Ne durusmada gözle görülür kizgin. Ben ifadesinde sirasinda oldu. Bu STREITZ basariyla yaptigi gibi, Stansberry Kolayca kendini kaybetti ve iyi birine ates silah çekti olabilecek bir hayvan gibiydim yaptim bu yorumlamak mümkündür. Ben daha akla yatkin inaniyorum Baska bir açiklama, bir o bir cinayet suçlanmasinin Ne o taahhüt vermedi mi kizgin neyi Stansberry yapti. Zaten bunu olanlari onu oluyor inanamadim. Ben saçini kestirmek ve mahkemeye gitmeden önce yaptigi görünümünü temizlemek için tavsiye neyi Stansberry bil. O bunu reddetti. Yaptigi Ben fikir dogmus inatçilik bir tür olarak yorumluyorlar suçta masum Ne. Stanberry olursa olsun onun masumiyetine veya suçluluk, o görmemek naif, ne o dertte idi. o bir adam bir jüri önünde Görünüsü hakkinda daha dikkatli olurdu öldürdügünü bilen biri.

2. disinda DNA testlerinin sonucundan, savinin dügüm noktasi atici çekim sonrasi Stansberry en bilinen konum arasinda makul baglantisi ve hangi silahi bulundu konumu ne Jermaine Stansberry yapti. Cinayet silahi beyaz mini van yakin kaldirim üzerindeki dinlenme yerine STANBERRY elinden seyahat ettim zorunda kalacakti. Brandy Commodore'nin taniklik olabilirdi thatthis bir yol önerir. O Stansberry sonra bulundu ve silah kaldirim çarpici bir metalik cismin ses duydu yere dogru "atar hareket" mesgul gördügünü söyledi.

Commodore yüzden Stansberry üç ya da dört ayak minibüsten uzaklas durdugunu gördüm ifade verdi etmedi. Bu olamazdim. Stansberry otoparkta hangi olmadi. Ne O memur Weibye tarafindan tutuklandi dört ayak yüksekliginde beton duvara yakin kaldirimda Selam. o otoparkta olmustu bile, Commodore Kolayca beton duvarin arkasinda onu görmüs olupta Olamadi.

Weibye "Üçüncü Caddesi'nde birileri kim neyi yürüme batiya" olarak Stansberry açiklar. O Çabuk, onu bastirilmis onu kelepçeli ve kaldirim tutuyorlar vardi. o bir görse sorulan "bir sey atma," memur Weibye cevap verdi: "Ben gördüm degil." Commodore o "atma hareketi" gördügünü iddia nerede (Transkript, s. 900) Ancak, bu.

soruldugunda "simdi, bu atma hareketine sen elinin çikip sey görmedik?" (Transkript, s. 516), Commodore "hayir" cevap verdi. zamanda Third Street karsisinda duran Commodore sey. sorulan polis raporunda, Commodore In: "Nasil ne buldunuz Stansberry silahi atti bil mi?" O cevap verdi: "Bu tam olarak onu yaptim yönde bir atma hareketi yapmak görmüstü nerede? Silah yolcu tarafindaki van yanindaki otopark kaldirim üzerinde bulundu akilda vermedi tutun. beton duvar ve van kendisi onun görünümünü gizli olurdu. O on bes dakika sonra o kalkti, ifade verdi "sokak ortasinda," diye "siyah bir nesne" gördügünü - "Ben .. silah olduguna inanilan Ne" - Yerde. mesafesi ve Bayan Commodore arasindaki nesnelerin yerlestirilmesi ve bu sözde nesne Commodore'nin masali oldukça mantiksiz olun.

?ki tanik, Minneapolis polis departmani Çavus Pulphus ve Walker, daha iyi bir görünüm vardi.

Onlarla neyi Çavus JACH tarafindan yapilan açiklamaya .According: Biz Çavus Pulphus ve Çavus Walker Silahlari northside otopark birakmak için çalisiliyor ne yapti beyaz bir mini van isaret vardi binanin kuzey tarafina gelirken" ... Çavus. Pulphus silahi bagirdi. Daha sonra o yere bir silah düsüs duydum ve beyaz mini van yolculari yan yatarken siyah otomatik tabanca oldugunu gördün ögrendik. "Cain ve Hardimon mini van vardi.

2 Eylül 2002 tarihinde süphelileri görüsülen Çavus Smith ve Kral tarafindan yapilan bir açiklamada, söyle der: "O silahi görünce kabul ragmen Hardimon, çikti olarak minibüsten düstü silahina açiklayamamaktadir."

o ve Pulphus 314 Hennepin'de arkasinda Sokakta beni kovalamaya gibi Çavus Duane Walker vermedi taniklik "bir tank top giyen siyah erkek aticilar beyaz minibüse aliyorsaniz disari diye bagirdi (o)." Walker çizilmis silahi ile kamyonet yaklasti ve minibüsten sürücü emretti. Daha sonra "karsi tarafindan bir yolcu Gözlemlenen, aracin yolcu tarafi, Side (o sürücünün? Demek) yolcu en girmeye çalisirlar." Bu Raymond Hardimon oldu. Ben yere üstüne sürücüsü (Lee Cain) yerlestirilen gibi" Ben Çavus Pulphus ... devlet veya bagir (yani) o sadece bir silah düstü (sürücü tarafi) yolcu girmesini Ne kisiye atifta ... duydu "Çavus. Walker van etrafinda gittiginde,". Ben (yanindaki) zeminde Mini minibüsün yolcu kapisini yari otomatik tabanca gördün. "(transkript, s. 1134, 1136)

(. Transkript, s 913) Çavus Kelvin Pulphus van dogru akiyor ne yaptigini, o "bir metal nesne yere çarpma" "Ben minibüsün yolcu tarafina gitmek duydum yaptilar ifade verdi; sefer yaptigimiz, ben yerde bir tabanca görüyoruz. "Ne kadar uzakta van tabanca sey den sorusuna Pulphus söyledi:". "Birkaç santim meselesi (transkript, s 914)

". Minibüsün önünde duran" savunma avukati David McCormick çapraz sorgusu sirasinda, Pulphus (Transkript p 922) o silah damla duyunca "van dogru akiyor", ancak olmasaydi did itiraf McCormick sorular: "Eger birisi sadece sag, bir tabanca düsmüstü inanilan?" "Evet," Pulphus cevap verdi. "S. minibüsten itibaren? A. "Evet efendim." (Transkript, s. 923) "S. Ve etmedin, kamyonet, ya da bir sey dogru uçan herhangi tabanca gelip görmedin mi? Y. Hayir efendim, bilmiyordum. "(Transkript, s. 924)

Özetle, minibüsün yaninda duran iki polis memuru herhangi bir siyah cisim havada sinek görmedim ve yolcu kapisina yakin van den birkaç santim toprak. Commodore en azindan yönünü dass bir "atma hareketi" yapilmis, park yerine silahi atti ya, kaldirimda duran STANBERRY yaptigini ifade verdi. o buldugumuz yere silah inmis etmek için, belki de minibüsün üzerinde atilmis ve edilmis olurdu ki beton duvarinin yaninda park edilmis bir arabanin üzerinde. kaldirim ve otopark arasinda dört ayak beton duvar Stansberry iddia edilen atisini engellenmis olurdu Çünkü O minibüsün altinda kaydirdi olamazdi. Ama yolcu tarafinda karaya van üzerine atilan bir silah kesinlikle orada duruyorduk memurlari Walker ve Pulphus tarafindan görülen olurdu.

iki memur bir silah atilmis degil "düstü" düsündüm. Bir pencereden veya açilmis kapi disari Ya - - o araçtan çikarildi neyi Lee Cain sonra sürücü koltuguna yolcu koltugundan tirmanmaya tesebbüs önce en muhtemel senaryo Raymond Hardimon kaldirimda silahi düstü yaptilar edilir. Belki Hardimon o silah seyi buldular kapinin yaninda oturan olmustu factthat gizlemeye umut ne olacak?

Her durumda, jüri sahnede iki görevlilerinin ifadelerinin gözardi seçti ve bunun yerine hatalarin desik neyi kimin taniklik karsisinda duran bir tanik inaniyoruz. Savci STREITZ ustaca kapanis argüman bir "atma hareketi" yaptigi tekrarlayan referanslarda "iletide kaldi" çünkü.

3. Bes taniklar Jermaine Stansberry Brandon Hall ates görmüstü thatthey durusmada ifade verdi. Daha fazla, birisi Stansberry Gopher futbolculari ates tehdit duydu.
ilk sözlü tehdit alalim. kanitlamaz Böyle bir tehdit bu arama iddialari daha inandirici görünüyor yapmak ragmen Stanberry Brandon Hall öldürdü vermedi tabancasinin tetigini çekti yapti. Bu tehdidin kaniti Minneapolis Emniyet Müdürlügü Çavus. Thomsen tarafindan yapilan açiklamada geliyor. memur devletler: "Onlari dedigim gibi (Hardimon ve Stansberry) Bu, gruba yönelik edildi Jordan formanin (Stanberry) 'Sen vurulacak ariyorum olmali' derler de erkek duydu, bölgeyi terk etmeye arkamda futbolcular. "Bu iddia bir polis memuru tarafindan duyulabilir birisini öldürmek için dogrudan tehdittir. yorumlarin slayt arayan izin vermedi ve terörist tehditler personelini yapma kisileri tutuklama degil Minneapolis Emniyet Müdürlügü standart uygulama mi? Bu sekilde düsünmüyorum.

simdi Onlar Stansberry Brandon Hall ates gördügünü söyledi görgü taniklari düsünün. ayni yaslarda Afrikali Amerikali erkek Hem mindthat Stansberry ve Hardimon içindedir tutun. Stansberry biraz daha büyük bir yapi vardir. Hem Damian Hall dayak ve soyguna karistigi; theywere olaydan sonra birlikte kapali yürüyüs görüldü.

Onlarin gömlekleri sik sik suç taniklar tarafindan atif yapilmistir. giyen Ne Çavus. Thomsen'in açiklamada, Stansberry içinde "sirtinda 23 numarali beyaz Ürdün formasi." giyen Ne Hardimon açiklandigi gibi "düz beyaz tisört veya formayi." Birçok tanik 23 Ürdün formayi giyen adama isaret , numara belli ki insanlarin kafasinda sikismis ve Ates eden hangisinin Onlarin anilarini renkli olabilir.

Diger bir önemli fark, birkaç taniklar o Brandon Hall vurmustu sonra atici kostu yaptigini ifade verdi yaptilar edilir. Örnek için, tanik Jason Green bazi kisiler Brandon Hall dogru kostu yaptigini belirtti "davali (veya her kim atici idi) ran sonra." (Transkript, s. 853) Gary Simacek, çekim için baska bir tanik, polis arastirmacilar yaptigini anlatti "Brandon Hall bundan sonra, atici atis ve diger erkek sokak dogru 3 caddenin güney tarafinda ve göz önünden kismi duvar boyunca batiya kostu." Hardimon kendisi (Ek 20) ??dan ne o bes feet uzaga yaptigi itiraf çekim, bir dakika veya iki sonraki memuru henüz Walker ve Pulphus theywere beyaz Dodge mini-van park yerinden aceleci bir çikis yapmaya çalisiyorum Lee Cain ve Raymond Hardimon tutuklandi.

Öte yandan, birçok kisi memur Stephanie Weibye tarafindan tutuklandi Third Street North asagi yavas bir hizda neyi yürüme Jermaine Stansberry yaptigini ifade verdi. Memur Weibye devletler diye tutuklandi yaptigi "Üçüncü Caddesi'nde birileri neyi yürüme batiya." (Transkript, s. 894) Weibye hatirlatti savunma avukati onun yeminli beyanda yaptigi o Stansberry yürüyen kaldirimda degil "ayakta" Ne söylemisti. "S. Yani kaldirimda hey ne ayakta, degil mi? A. Evet. orada ne ayakta olarak S. Ve, hey degil, ben ne varsayalim, herhangi hareketler gördügünü yaptigini yapma kurtulmak için denemek için? Hatirladigim A. Degil. "Rapor (Transkript, s. 900) Hatta Brandy Commodore, karsisinda duran, onu polise belirtilenden" diye (Stanberry) hiçbir sey olmamis gibi, sanki bizimle nasil yürüme umursamadi. "Stansberry ne kaçmiyordum.

Darrell Reid, Charlton Keith Jason Yesil, Justin Fraley, ve Gary Simacek: Savci STREITZ ifade verdi Ne atici Jermaine Stansberry yaptigi bes tanik üretti. ?lk dört Stansberry ve Hardimon katilimi kavga sonrasinda Damian haye kurtarmaya gelmisti Gopher futbolcularin idi. Bazi içiyordu. SIMACEK bir güvenlik görevlisi oldu. sentez erkekler ne diyor?

onun "# 23 ile beyaz Michael Jordan Jersey" tarafindan Reid tanimlar Stanberry. O gerçek çekim gören olsun sorusuna Reid "Ben silahi görmedik, ama kivilcim gördük." yanitlar (Transkript, s. 696) O ?fade Verdi tetikçi yaninda duran baska bir adam, bir adam "Bir giyen seyi yapti kirmizi çizgili gömlek. "(transkript, s. 697) Bu neyi Hardimon ile tutuklandi Lee Cain vardir.

Charlton Keith ifadesi benzer. O da "Sihirbaz gömlek" tarafindan STANBERRY tanimlar ve Aslinda silahi ama sadece görmüyor "fiçidan (ing) yangin com." (46 Supplement) O durusmada ?fade Verdi yaptigini gördügünü "adam içeri Sihirbazlar formasi ates Brandon. "(transkript, s. 667) Baska bir adam" kirmizi gömlekli "ne tetikçi yaninda duran içinde. (S. 666)

Jason Green nedenle "gögüste nokta bos "Beyaz # 23 Jersey 'adam Brandon Hall vuran" polis söyler. Hall Çekimden sonra, atici "karavan dogru kostu." O minibüste "sürücüleri kurtulmak" olan iki baskalari da thatthere ?fade Verdi. (Ek 13) Not: Hardimon neyi kostu ve o minibüsün kostu tek. Durusmada Yesil taniklik eden Aslinda çekim görmedi yapti. "Ben kosuyorum gibi ben sokakta kosuyorum gibi, bir silah sesi duyar ve ben döndü ve onu burada çekim, silah tutan .. çekim bkz." (Transkript, s. 837) Not tek atista öldüren Brandon Hall.

Justin Fraley taniklik eden, "kalabaligin arkalarinda" idi. "Neredeyse Brandon ile yüzyüze Sihirbazi forma ile adam yapti. Bir erkegin dedigini duydum: 'bu ne konusma bok Yani Sihirbazi forma ile adam öyle söyledi 'Bu noktada, sorgulayici sorar' biri.? ve Fraley "yah" yanitlar. Daha sonra sorgulayici damdan sorar: Fraley cevaplari, "sag" "Eger Sihirbazi formasi yangin bir tur ile adam gördüm Yani". Uyari INITIALLY açiklamada veya çekim Ya için (Stanberry) "Sihirbazi forma adami" kravat yoktu Fraley kendisi yapti; o sorgulayici önerdigi neyi. Fraley tetikçi yaninda duran "kirmizi gömlekli" (Cain) olan bir adam bahseder. tutukladiginda Cain ve Hardimon birlikte minibüste idi.

Gary Simacek, güvenlik görevlisi, polis o Brandon Hall, ates atici ve diger erkek boyunca batiya kostu o Brandon Hall sonra ... koyu lekeler veya yazi ile beyaz bir gömlek giyen bir "kara erkekle sokakta durdugunu gördüm yaptigini anlatti sokak dogru ve gözden uzak 3 caddenin güney tarafinda kismi bir duvar. Durusmada (53 Supplement), SIMACEK yaptigi baslarinda açiklamada aksine, o adam "giyen ne Brandon Hall ile konusurken neler görmedik ki ?fade Verdi , (Transkript, s. 741-42) Yine, atici ve "baska bir kisi" çalisan. Duvara geçerken, SIMACEK artik onlari görmedim. Bu otoparkin girisi oldu. (Transkript, s. 737)

Not iki erkek, atici ve kirmizi bir gömlek olan bir adam, sürekli Brandon Hall ile birlikte görünür yapti. Daha sonra uzak çekim sitesinden çalistirin. Lee Cain ve Raymond Hardimon minibüste birlikte gözaltina aliniyor. Bu arada, kendisi tarafindan yürüyor Jermaine Stansberry, bu nedenle kaldirimda tutuklandi.

hangi Tutuklandi zaman kirmizi bir gömlek giyen Ne Lee Cain. Cain o tetikçi den neyi bes konusunda ayak yaptilar arastirmacilar söyledi o 9 aksam saat Hardimon etrafinda Göl Caddesi üzerinde onu alip sonra Bütün Zaman Hardimon ile aksam yaptigimiz geçirdigi yaptigi ilk sorgulama sirasinda polise haber verdi. arastirmacilar Cinayet silahi van açildi kapi birakmis yaptilar dikkat çekti. Hardimon ve Cain (degil Stanberry) van vardi. Ancak Savci cinayet Stansberry itham.

Bütün taniklar Ne atici Stansberry yaptigi teoriyle hemfikir vermedi O önemli degil. Baska Gopher futbolcu Danny Upchurch, 3 Eylül'de polise haber verdi: "Biz Hennepin 3rd dogru gidiyor kapatin ve ben iki adamin orada kirmizi bir gömlek durumda bir beyaz gömlek ve birinde Brandon, tek konusurken bakin Ne zaman uygun olacak arkasinda. arabalar Birkaç iki adam gitmisti biz orada asagi ulasana kadar ... (bunlar caddede sürücü ve arkani) ... bizi geçmek ve Brandon orada kaldirima yan tarafindaki orada döseme neydi. " Hardimon beyaz gömlegi, (37 Ek); Cain, kirmizi olani. Upchurch davasinda ifade istenir degildir.

tetikçi olarak Stansberry belirlemislerdir Edward Brian Moss, Yine polis arastirmacilar Olaydan önce minibüsün bir araya Stansberry, Hardimon ve Cain gördügünü yaptigini anlatti. "Jason Green köseyi geldi ve minibüsün bir açi vardi ve kirmizi gömlekli (Cain) silahini çekerek ile gördüm. Sonra o (Yesil) 'çünkü' kaçmami söyledi. O silahi var, o "Yani," kirmizi gömlekli adam silahi almaya gitti isiyi '' var ve beyaz gömlek ayni adam döndü arasinda yaptigimiz etrafinda ... o Aslinda silahi isteseydim ... bilmiyorum, ama baktim hiç ... kirmizi gömlekli adam sanki bizimle benzedigini (beyaz gömlekli) adama teslim edecek . ya siralama "Cain (38 Supplement) did sey nedir kirmizi gömlekli adam; Hardimon, beyaz gömlekli adam. "

Bu aticilar beyaz içine aliyorsaniz o ve Çavus. Pulphus 314 Hennepin'de arkasinda sokakta yürüdü olarak, "siyah bir erkek inaniyorum giyen yaptim bir tank üst (yani) disari diye bagirdi, Çavus. Walker'in verdigi bilgilerden, bu nedenle degerli hatirlatarak bulunuyor van. "(transkript, s. 1134) Onlar Hardimon ve Cain, degil Stanberry olurdu.

sonuçlara atlama


Eylül Çavus. A. Smith ve Çavus. P. King 1, 2002 tarihinde kursun arastirmacilar tarafindan üç süpheli ile ilk görüsmeler, bir bant, açikça yaptigini polis kim atici neyi zaten "biliyordu" olun. Onlar Hardimon ondan daha "Diger insanlar daha suçludur" çünkü o üç theywill röportajin ilk kisidir yaptigini söyle. Onlar Cain birkaç kez onlar o atici degil biliyor muydunuz söyle. Onlar atici yükü sorgulamaya baslayacak thatthey Hardimon ve Kabil'i söyle. Ve aslinda, görüsülen yük kisilik Jermaine Stansberry oldugunu. Görüsmeciler belirtmek Stansberry, alti ay önceki Jeffrey Carter adinda bir adam birisini vurdum yapti; ama nedense Stansberry için gevsek sessiz neler.

Hardimon görüsmenin kendi adina tam bir yalanci. O müfettislerin sehir Franklin & Gölü'nden Metro Transit otobüsü (5H) sürdü yaptigini söyler. on line otobüsler alinan bantlar gemiye onu görünmüyor yapti. Cain taniklik eden Hardimon onun van bindirmistin yapti. Hardimon o tutuklandi neyi hangi beyaz minibüsün sahibini bilmiyordum yoktu iddia ediyor. Anonim bir sürücü basitçe "atlamak" davet etti. Lee Cain - - o Bütün aksam geçirmisti kiminle adami Yani Hardimon sürücüsü bilmiyor. Sonra adamin adi "Lee" olabilir mi hatirlar. Yani Hardimon bir düzineden fazla tanik onu orada yerlestirmek ragmen önceki gece yaptigimiz Damian Haye ile mücadelede Dahil edilmis degil iddia ediyor. Bir cinayet arastirmaci, memur Kanser, Ari benzin istasyonunda önceki olaydan en dan Hardimon hatirlar. 20 durum Supplement: "Çünkü öfkeli Hardimon bizimle aldi doganin sonlandirildi röportaj."

Cain de olumsuz bir tutum içinde. Kendisinin Hardimon tetikçi ates atis bes feet uzaga ayakta oldugu kabul olsa bir blok uzaklikta gelen silah sesini iddia; ve Cain hemen yaninda Hardimon etmekti. O cinayet silahi minibüsten gelmis olabilirler nasil bir fikri yok; ve arastirmacilar konuyu takip yok.

belirtilen 5 Eylül 2002 tarihli AP raporu, ikinci dereceden cinayet, agirlastirilmis soygun ve atesli silah suç tasimakla suçlanarak neyi Jermaine Stansberry yapti. Damian Haye saldirida rolünden dolayi, sadece agirlastirilmis soygun suçlanan Raymond Hardimon. "Üçüncü zanliyi suçlamak için yeterli delil yoktu," Lee Cain, kaçis minibüs soförünün Amaçlanan. Görünüse taniklik Cain van den cinayet silahi çekti ve baskasina verdi yeterli delil degildi yapti! (Edward Brian Moss'un ifadesini bakiniz.)

durusmada taniklarin eksikligi

Durusmada ifade vermek üzere çagrilan neyi Raymond Hardimon ne de Lee Cain göstermeyecektir. Hardimon, SGTS kursun müfettislere söylemisti yaptilar düsünüyor bu garip. "Hey cinayet aninda neyi mevcut ve testere hersey olustu etmedi." Diye Kral ve Smith, (Ek 64) Hardimon daha az suçtan mahkum ve hapis yatmis neyi. Cain basitçe yer olamazdi. Habere göre, polis tarafindan kimseyle konusmamaya neyi anlatti.

Bu yüzden garip o ilk röportajda konusmak DECLINED sonra polis arastirmacilar, Onlarin bas süpheli, Jermaine Stansberry ile görüsmeyi reddetmesi yaptilar oldugunu. Stansberry sonra o ilk avukat üzerinde danismak istedigini yaptim iddia etti. Stansberry ve onun kiz arkadasi Lena Morrison, mahkemeye gitmeden önce polise thatthey röportaj Stansberry Sayisiz istekleri yapti. Baska bir kisi, William McGaughey, durusmadan önce, Hem Hakim Pamela Alexander ve Hennepin ?lçe Avukat Amy Klobuchar için, bir mektup teslim Stansberry polise konusmaya istekli ama theywere isteksiz neyi kendisiyle görüsmeyi yaptilar ifade ederek. Bu hiçbir etkisi olmadi.

oldukça geç durumda haline getirilen neyi Stansberry yasal yardim avukat David McCormick,. O arastirmaci olarak ise zaman yoktu. Böyle Lee Cain olarak: Anahtar taniklar bulmak için zaman yoktu. Bununla birlikte, mahkeme deneme erteleme reddetti.

müteakip kanit


Lee Cain cinayet suçundan Stansberry en suçlama hakkinda suçluluk hissi vardi görünüyor. Olaydan kisa bir süre sonra, o Stansberry annesi ve kiz kardesi ile yemek yedik ve ne oldugunu onlara. Hardimon Cain arkadas, Gornell Williams'a cinayet hakkinda konustuk Yani "git, git git." Bagirarak minibüsün kosup zaman minibüste Hey neler oturuyor. Bu durumda, Cain o Aslinda (böylece "Küçük Cass" olarak bilinir) Hardimon silahi teslim ettigi itiraf etmedi. Stansberry annesi Lona Hutchinson ve Gornell Williams alinan mektuplarin kopyalari Sergileri'nde dahildir. Her iki taraf ifade vermeye haziriz.

ilgi de Raymond Hardimon o Brandon Hall öldürülerek Yakami vardi yaptim cezaevinde bir hücre arkadasi ile övünen. Hem Stillwater cezaevinde dayandiginda eski hücre arkadasi Stanberry bu anlatti. simdi serbest Bu hücre arkadasi, ifade vermeye çok istekli oldugunu.

o yapmis ne ikinci düsünceler vardi Brandy Commodore, savcinin yildizi tanik. O Jermaine Stansberry samimi mektup yazdi ve temiz gelmeye söz verdi. i ona mahkeme ifadesini geri çekme bir açiklama imzalayacagini sormaya Commodore aradiginda Oysa, o ilk o ve ardindan ulasilamayan Could söyledi. Ben o arada annesi ile konusmustu düsünüyorum.

ANCAK Stanberry dava hakkinda Commodore ile konustugunu iki yakin arkadas, istekli yazma ve imza arayan ifadeleri idi. Temel olarak, Commodore herhangi bir "atma hareketi" görmedik. Pek bir sey göremeyecek karanlikti. Onlarin ifadeleri de Sergileri'nde dahildir.

O müvekkilini temsil etmek suç durusmalara katilmamisti ve Defalarca telefon görüsmeleri cevap vermeyi reddetmesi üzerine Stansberry onu yüzüstü vardi hissetti Avukat David McCormick, daha sonra askiya avukatlik lisansini vardi. O ve Avukat Mesleki Sorumluluk kurulu yaptigi lisans 90 günlük süspansiyon ve bir 900 $ para cezasi için çagrida bulunan bir öngörülen anlasmanin hayata girmistir. McCormick geri Minnesota avukatlik için simdi.

Daha sonra çikti sehir yasayan bir adam, Bill Bruce suç mahallinde bazi videoteyp vurmustu ancak polis buna ilgi degildi yapti. Onlar Onlar görmek istedim kasetleri seçti ve dinlenme gözardi.

tutukluda arasinda Bilindi Minneapolis polis Jermaine Stansberry çerçeveli yaptigini söyledi Minnesota cezaevlerinde on üç yil boyunca Anthony Foresta,.

Raymond Hardimon sonunda onun daha az cümle savunma görüsmelerine Sunulan savci yaptilar tamamlamak etmedi. ANCAK, silah Müteakip ihlalleri için hapishaneye geri gitti. Hardimon Detroit, Michigan yaptigi ziyarette birisini vurdum. Kendisinin Minnesota cezasini tamamladiktan sonra suçlamalariyla yüzlesmek üzere Michigan'da dönecektir.

Jermaine Stansberry davasini itiraz birkaç seçenekleri ile Bayport, Minnesota Stillwater Cezaevi'nde kalir. Bazen avukat için birkaç ay için ilgi göstermek ama sonra baska öncelikleri kesfetmek isteyen istiyor.

Amy Klobuchar, Jermaine Stansberry dava Hennepin ?lçe avukat, Amerika Birlesik Devletleri senatosunda bir koltuga onu suçla savasan rekoru parlayed. Bulunana 2012 yilinda yeniden seçilmek için hazirlanirken ilk 59 yüzde 2006. Onun onayi derece tribünlerde Senato'ya seçildi neyi DFL adayi o gibi.


spekülasyonlar

Bu neden oldu? Jermaine Stansberry O subaylarin birine karsi dava açti etmisti Çünkü yaptigimiz Minneapolis polis onun için vardi inanir kim Brandon Hall cinayet mahallinde neyi mevcut. Baska imkani inanilan polis Stansberry birkaç ay baslarinda baska cinayeti isledigini ancak savciya gitmek için yeterli kanit toplamak koyamadik etmisti yaptilar yaptilar edilir. Onlar uzakta Stansberry koyarak saplantisi. Savci, sirayla, Stanberry karsi dava zayifligi bakan içinde polise bir iyilik yapmis olabilirdi. Kim bilir?

Kisinin yargilandi önce Onlarin bas süpheli sorguya degil polisin süpheli teklifim gibiydi. Bu durumda, ANCAK Stansberry ilk görüsmede polisle konusmayi reddettim. Daha sonra istekli konusmak ne Dedi ama artik çok geçti. Savci açikladi 'süpheli hapiste baskalariyla konusmak için firsat varsa kirlenmis olabilir taniklik arayan yapti. Yani polis asla O hey istekli neyi konusmak Dedi ragmen Stansberry sorgulamaya Kabul.

yüksek profilli bir cinayetti thatthis hiçbir süphe yoktur. Brandon Hall University of Minnesota futbol takimi hangi. O sadece cinayetten önce yaptigi ilk oyun saatlerinde oynanan almisti. Salon Önünde parlak bir gelecek vardi. Bu sartlar altinda, o zaman, polis ve savcilar için önemli olan davayla ilgili olsun ve kararli olmak. Onlar birisini mahkum gerekiyordu. Kamu ve kurbanin ailesi kapatilmasini istedi.

Bu ilginç Brandon Hall amcasini yaptilar var, Detroit polis gücünün bir üyesi, Stansberry davasini katildi. Amca ifadesine yakindan dinledi ve bir siçan kokuyordu. polis isi ile ilgili bilgileri üzerine, bu durumda eklemek vermedi. O Stansberry annesine kisaca yorumunu yaptilar ifade ama sonradan kendine kaygilarini tuttu.


son düsünceler

Bu Lee Cain potansiyel taniklik Jermaine Stansberry masum kurulmasi anahtaridir yaptilar görünüyor. Yasal sistem davayi tekrar motive edilebilir nasil büyük bir sir. Saglikli bir toplum için esastir "adalet" denilen bir sey, ANCAK yoktur. Davanin thatthis toplamidir Brandon Hall cinayet durumunda zor ideali yaptilar sürdürmeye bazi daha kalifiye kisiyi motive umuyoruz.

 

sehir Minneapolis Hennepin ve ?lk Avenue arasinda 3 Caddesinde Olay Yeri

 

SOL: Bu fotograf Hennepin Ave. arasinda 3 Caddesi'nin kuzey tarafinda kaldirim alinir ve ?lk Ave. sehir Minneapolis, Brandy Yaklasik Commodore durdugu yerde. Mpls tarafindan yakalanan neyi Jermaine Stansberry. Sari arabanin arkasinda karsisinda kaldirimda polis memuru Weibye. Sagdaki görünenin Lee Cain mini van park otoparka giris.

SAg: Bu fotograf 3 Street ve Hennepin Caddesi dogru seyir park yeri içindeki alinir. (En soldaki araba fotografta park halinde) secondspace park Kabil'in mini van. Bunun ve sola beton duvar arasinda park etmis baska araç yoktu. kaçmadigindan amaciyla çok ortasina dogru yedeklenmesi van. hemen yaninda Kabil'in minibüse, Hardimon oturan yolcu tarafinda bu otoparkin kaldirimda polis tarafindan bulundu cinayet silahi.

Sonuç: Kapanis argümanlar Jermaine Stanberry o demir çit ve beton duvarin üzerinden nasil ayakta ve araba park edilmis kaldirimda noktadan tutuklandi neyi hemen önce cinayet silahi atmisti yaptilar sirasinda Savci STREITZ nedenle yolcu tarafinda indi mi vurguladi kapinin inç içinde minibüsün. Bu belki de 50 feet mesafeden oldu. Çok daha büyük olasilikla Raymond Hardimon cinayet silahi vardi ve o sürücü koltugunun yanina tasinmadan hemen önce yolcu tarafinda bir pencere veya kapidan disari silahi kaymis yaptilar edilir.

Iddiaya göre Stansberry tarafindan yapilan "atma hareketi" için tek tanigi - - sabah saat 1'de etrafinda Stanberry biraz uzakta duran Oldukça karanlikti ne Brandy Commodore yaptigi bu nedenle dikkate deger. O kadar görmüs olamazdi. ANCAK, Commodore beri onun ifadesini reddederek etti. Asagidaki Sergiler bakin.

Brandon Hall Ne vurularak Hennepin Avenue ve Üçüncü Sokak kösesinde öldürdü. Sari araba vb bir 60 ayak park etmis veya arkasinda budur.

 

Sergiler

Lona J. Hutchinson (Jermaine Stansberry annesi) tarihli Nisan 25, 2005 bir mektup

"Kisa bir süre Bay Brandon Hall cinayet öldürülmesinden sonra, Bay Lee Cane AKA Mad C New Hope daireme geldi ve ne oldugunu bana' açikladi. Onun van ve Raymond Hardimon ne oturma o GO neyi bagirdi oturan minibüsün kosup selam Said! GO! GO! isittigini ayni anda bir sey metal yere düstü. Bu yüzden ne olursa etrafinda Jermaine Stansberry belirtti. "

Lona J. Hutchinson

 

May 11, 2005 tarihli Gornell Williams bir mektup

"Bir ay Brandon Hall öldürülmesi dan geçti ve ben Bay Lee Cain kostu ve O Raymond Hardamon AKA (Küçük Cass) silah verdi bana söyledi. Dakikalar sonra Lee Said'in Raymond Hardamon sürücü, acele, gitmek, gitmek söyleyerek geri silahla minibüsün kosarak geldi. "

Gornell Williams

 

26 subat 2007 tarihli Brandy Commodore'ye Jermaine Stansberry mektup

"Peki boyadigin Jermaine kadar.

Merhaba. Ben konyak, Laverick en eski ve Kawana en iyi arkadasi benim. Shawna benimle temas ve benim yardimimi a.s.a.p gerekebilir Said! Ben oradaydim ve mahkemeye gitmek siparis var. Degil seçimiyle, Onlar olay yeri seferde herkesi yapti. Yerine yazma, beni (612) 522-xxxx diyoruz. Biz disari burada ekibinizde bana veya Shawna @ öylesine holla konum. "

konyak

herhangi bir zaman veya 612-246xxxx cep telefonumdan


23 Temmuz 2007 tarihli Kawana Sprinkles Tablosu

"Ben yaklasik dört yildir Brandy Commodore taniyoruz ve sehir Minneapolis öldürülen gece Brandon Hall hakkinda onunla görüsme yaptiysaniz.

Brandy çekim duyuldu ne zaman aksam ne yaptigini kisilik bir grupla dedi,. gruptaki digerleri neyi atici Jermaine Stansberry saniyordum ve o onlarla birlikte gitti.

Brandy o Aslinda bir sey görmemisti vermedi söyledi. O sadece çekim duymustu.

Gopher futbolcu, hatta belki Brandon Hall Brandy Commodore ne arkadas. "

Kawana Sprinkles

 

23 Temmuz 2007 tarihli Kaishawna Frazier Tablosu

"Ben Brandon Hall cinayetinden Jermaine Stansberry durusmasinda tanik oldu Brandy Commodore, dostuyum.

Çocuk Hastanesi'nde kuzenim ziyaret ederken 2007 kisinda, Brandy Commodore karsilastim. O Jermaine Stansberry cinayeti isledigi düsünmüyordu vermedi bana yorumladi. ANCAK, kalabalikta herkes o Stansberry öyle yapmisti ile o onlarla beraber gittigini düsündük.

Birkaç hafta sonra Brandy Commodore ile bir telefon görüsmesi vardi. Sonra onlar gibi sorular sorup durdu, polis cinayetten sonra onu sorguya zaman bana yaptigini anlatti: 'Onu (Stanberry) gördün mü silahi atmak?' O 'hayir' birkaç kez cevap verdi. O bir cevap onlari tatmin etmedi verene kadar Ancak polis sorup durdu.

Yani polis Brandy Commodore Jermaine Stansberry birkaç ay baslarinda birisini vurdugunu ve theywere bunun için onu almaya çalisirken yaptigimiz anlatti.

Ben 'atma hareketi' soruldugunda, Brandy düzgün cevap vermek olmaz. 'Bilmiyorum' ya da benzeri O seyler söyleyebilirim 'ben hatirlamiyorum.'

Cinayet saatinde Gopher futbolculardan biri kalma neyi Brandy Commodore. Ben onlari mutlu etmek istedim düsünüyorum.

Yani o Stansberry sevmedikleri yargiç, ilgili oldugunu söyledi. "

Kaishawna Frazier

 

23 Temmuz 2007 tarihli William McGaughey Tablosu

"Onun Jermaine Stansberry yaptigi yazdigi bir mektuptan Brandy Commodore için iki telefon numaralarini verildi.

Sali, Temmuz 17, 2007 tarihinde, Brandy Commodore'nin ev telefonu numarasi olarak listelenmis neyi neyi aradi. Brandy annesi olarak kendini Belirlenen cevaplandirilmasi kadin. O çagiran benim amaci hakkinda oldukça merakli idi. Ben açikladi 'yaptim öldürülen aksami Brandon Hall üzerinde olaylar hakkinda kiziyla birlikte konusmak istedi. anne kiziyla birlikte temasa geçmek bilmiyordu ama, Onlar temas kurmaya olsaydi, o istek iletmekten söyledi.

Sonra Brandy Commodore'nin cep telefonu numarasi olarak yer aldi, diger numarayi aradim. Ben telesekretere mesaj birakmis. Az bes dakika sonra, Brandy Commodore kendini beni aradi. Ben açikladi bazi ayrintili olarak Brandon Hall cinayetinden Jermaine Stansberry davasinda verdigi ifadede hakkinda onunla konusmak Diledi yapti. Brandy o subat ayinda Jermaine Stansberry ile telefonda sözlü vardi ve o da onun yasal itiraz oldukça ilerlemis ve artik ihtiyaç onun yardimi oldu yaptigini söylemisti yaptigini vermedi söyledi.

Brandy Commodore o sessizce cinayet gecesi olaylarla ilgili bir açiklama yapti eger yararli olacagini düsündüm yaptigini anlatti. Brandy Ben toplanti aksam yaptigimiz söyledi is yerinde ne ama 05:15 aksam saat de, isten sonra beni çagirir dedi. Orada olmasaydi, O benim telesekretere mesaj birakmak olabilir.

Etrafa 05:30 aksam saat denilen kimse kadar evdeydi. Ayrilmadan önce, Brandy Commodore'nin cep telefonunu aradi ve beni aradin talep eden bir mesaj birakti. Ben Takip edilenler sabahi çagrisini yineledi. Brandy hiçbir çagri vardi.

Cumartesi, 21 Temmuz sabahi, tekrar Brandy cep telefonu numarasi denir. Bir adam cevap verdi. Kendisinin Brandy Commodore bilmiyordu söyledi; O sadece son zamanlarda numarayi almisti. "

William McGaughey

 

Not

Ben Bu ikinci ziyaretim Kasim Pazar 8, 2015 tarihinde Bayport Stillwater cezaevinde Jermaine Stansberry ziyaret etti.

Jermaine cezasinin hizmet vermeye dokuz yil daha varmis. Ne yayinlandiginda O 50 olacakti. Ben 74 yasina yaptigini söyledim ve 50. yasindan sonra birçok iyi yillar geçirirler

Jermaine eski Stillwater cezaevinde pencereler asbest bulduk Çünkü o serbest birakilmasi olabilecegini önce söyledi. Yani, pasli borular musluk içine kahverengi su birakin. O ayarlanmis bir televizyon istedik ama hapishane Yetkililer mahkumlar tarafindan sahip olunan setleri fahis fiyatlarla içlerinden satin alinabilir mi israr.

Jermaine o Turner Foresta takimindan masumiyet konusunda bir açiklama yapacak olmadigini görmek için Cinque Turner, Anthony Foresta mahkum etmedi durumda silahli adami, kurmaya çalisacakti söyledi. Jermaine yüksek sesle vardi Jermaine en durusma sirasinda salonda disari refakat önce yargiç Jermaine masumiyetini çiglik ____ Horton bulmaya çalisin istedi. Bu adam Hardimon cinayeti itiraf etmisti hangi hapiste diye Hardimon ile vardi bir konusma hakkinda taniklik olabilir.

simdiye kadar, onun temyiz hiçbiri çalistik. Masumiyet Projesi bekleme listesine koydular ama Sonuçta Aktif Rol olmaya karar verdi. Jermaine nedenle DNA kanitlari yeniden incelemek bir DNA dedektif tutmak istedim. Savcilik DNA delilleri onu ekarte ama Hardimon dislamadi underplayed etmisti için o tanik düsündü.

Ben kendisine yönelik suçlamalar yeterince ciddiye almadigi Jermaine'i söyledi. Jermaine Anlastik. Durusmaya hazirlanmak için yeterli yapmamisti. Jermaine Lee Cain sessizce Minneapolis yasadigini saniyordum. Nadiren annesinin evini terk bir "ana kuzusu" oldu.

Biz konusurken, Jermaine peakaboo Oynanan arkamda oturan küçük bir çocuk tarafindan deli gibiydi. Jermaine her günün 23 saat hücresinde kilitli ve sadece hafta sonlari ziyaretçi alabiliyor. Çok az insan ziyaret ediyor. Kendisinin unutulmus kaydedildigi ifade edildi.

için: Analiz

 


TELIF 2009 THISTLEROSE YAYINLAR - TÜM HAKLARI SAKLIDIR
http://www.BillMcGaughey.com/jermainestansberryi.html