BillMcGaughey.com

için:  Bill McGaughey ailesi

 

Mitt Romney annesi ile ziyaret

William McGaughey, Jr. tarafindan


Mitt Romney Baskan Cumhuriyetçi Parti'nin aday moment de oglu Yaklasimlar olarak, ben Romneys komsular ve kisisel tanidiklar miydi zaman yillar önce bir dünya hatirlatarak yardimci olamaz. Genç bir adam olarak, ben Baskan George Romney tutkulu bir destekçisi oldu. Babam Amerikan Motors Arkadasi ve meslektas oldu. Mitt abisi Scott, arkadasim oldu. Mitt kendisi ben o yedi yil daha genç beri daha az oldu biliyordu.

Scott Romney ve ben, üç yil sonra 1953 yazinda Kuzey Ontario birlikte Camp Chicopee gitti Biz her ikisi de Cass Teknik Yüksek Okulu'nda kaynak ve housewiring gece yarislari aldi. Ben Mormonlar bir kisinin kariyer hirsi, o ne olursa olsun zor günler durumunda geri düsmek için pratik beceri gerekenlere sahip olmasi, bu inaniyordu que la söylendi. basariyla yarisi tamamladiktan sonra, George Romney bir Detroit Tigers ballgame götürdüler.

Yasli Romney Sonra Amerikan Motors, büyük dördüncü ABD otomobil üreticisi CEO'su oldu. Babam sadece-edilmis iletisim CMA Baskan Yardimcisi seçildi vardi. 1940 Romney Otomobil Üreticileri Dernegi müdürü oldu beri George Romney ile çalisti olsaydi; Babam halkla iliskiler ICT müdürü oldu. Dünya Savasi sirasinda, Onlar savas üretimine otomobil bitkilerin dönüsüm esgüdümlü Qui, Savas Üretimi ?çin Ulusal Konseyi ile birlikte çalisti. 1946 yilinda, Detroit sokaklarinda bir araba Henry Ford ve Frank Krali 50. yildönümü anisina, otomotiv Golden Jubilee kutlama hazirlanmaktadir. Romney olay yöneticisi oldu ve babam ICT yönetmen-halkla iliskiler.

Romney, George Mason altinda CEO baskan yardimcisi olmak için Nash-Kelvinator gitti zaman, Babam Romney asistani olarak orada bir pozisyon aldi. Öyleydi, reklam bütçesinin yükünü SAH?P, American Motors, Nash Kelvinator halefi, Disneyland televizyon sovu qui Rambler ülkenin en sicak otomobil markalarindan biri haline sponsor That tavsiye ve George Romney, reklamlarda perde adam, bir ünlü yapilan o . Babam aussi Michigan eyaletinde bir anayasal kurali tutmak için "Con-Con" Romney projesi üzerinde çalisti. George Romney 1962 My babasi Michigan Valisi aday Amerikan Motors istifa bir yil sonra New York'ta bir is aldi.

Genç bir adam olarak, ben George Romney, babamin arkadasi, Amerika Birlesik Devletleri Baskani için olasi bir aday Oldugunu heyecanliydi. Ben bile Romney siyasi muhafazakar degil miydi, diye düsündüm qui Romney kampanyasi ile esgüdümlü olabilir bu konuda bir kitap, muhafazakar bir manifesto yazdi ve ANCAK 1963 yilinda Flint bir "Michigan Günü" etkinliginde valisine bir kopyasini verdi . Bundan o hiç read'any, Nitekim, o takdirde kitabin ne düsündügünü duymadim.

O'nun baskanlik kampanyasi ile baglantili olarak Minnesota cam zaman 1967 yilinda George Romney son gördügümde oldu. Ben fait que kampanya yardimci olmak için atlamali, Genç Cumhuriyetçi oldu. Ben Alici gönderme dogrultusunda Romney ile tokalasti gibi, O'nun sadece nasil bir soru oldu: Burada ne isin var? Kisa bir süre sonra, yil sonuna kadar, George Romney baskanlik kampanyasi dik kam. subat 1968 yilinda Richard Nixon kötü kaybetme _him_ gösterdi Çünkü yaris bile New Hampshire önce birincil anketlerde çikardi.

Uzun bir süre, George Romney ve ailesinin izini kaybetti. Michigan Valisi Nixon kabinesinde Konut ve Kentsel Kalkinma Bakani olmak için oraya gittim. Ben Romney ve Nixon iyi geçiniyor alamadim o okuyun. Baskan Romney Onun iç çemberin disinda. George Romney Bu Aksi takdirde büyük ölçüde halkin gözünden disari Kaldi Gönüllü Eylem hedefi Ulusal Merkezi Doldu denilen bir örgüt araciligiyla gönüllü çalisma Tanitilan qui George Romney yirmi yillik bir dönemi basladi kisa bir süre sonra-Nixon Kasim 1972 yilinda yeniden seçilmesi zafer HUD sekreter olarak istifa etti.

Eylül 1994 Hizli ileri Kardesim Andy ve ben, Minneapolis gelen kuzeydogu Pennsylvania yolumuza Michigan alt yarimadasinda ile sürüs miydi. Biz Alpena Bordering Gölü Huron gece geçirdi vardi ve Detroit alanina yaklasirken miydi. Geç sabah oldu. Aniden bir fikrim vardi: Kullanici Romney üzerinde arayalim.

Ben Bloomfield Hills Onlarin gülü tarzi evin kiralama biliyordu. George Romney sabah erken golf kisaltilmis oyunu oynamak için kullanilan Bloomfield Hills Country Club, dogu tarafinda, Rathmore Road oldu. Ben bu evin ön kapisini çaldi. Said, Romney orada Herhangi devamini canli degildi Cevaplanan kadin. benim yardim için o They ons HAD yasadigi bu evin arkasinda küçük bir evde yasadi o ekledi.

Lenore Romney, George esi, benim darbe yanitladi. beni ve kardesimi kabul ederek, o bize davet etti. George evde degildi. O Massachusetts Mitt siyasi kampanya ile yardimci oldu. Evet, o McGaugheys hatirladi. O bize hikayeler duydum ve kardesim memnun oldu ve ben sonrasi o kadar Birçok Yillara Göre durmustu vardi. O baskalarinin konustuk aussi Biz bilseydim. O Vali Was ise Andrew Kisa, Detroit Indian Village semtinde komsumuz, bazen kocasi sunan tavsiye yazili HAD. Sonra tarafindan, o uzun bir sakal vardi ve "Father Time benziyordu".

Lenore Romney kocasi Nixon'in kabinesinde görev vardi bahsettiniz. Bazi gurur ile, o O ve kocasi hafta sonu geçirmek için son Kennebunkport, Maine Bush bilesik Davetli beens, söyledi. Son olarak, o bu Mitt ABD Senatosu bir koltuk için Ted Kennedy karsi çalisan oldugunu söyledi. O gururla tezat onun temiz yasayan onun Massachusetts Senatörü ile skandal-basmis. iki aday çalisan boyun anketlerde Sonra boyun miydi. Yorumlar Bu That I Mitt seçmeli ofis için çalisan oldugunu duymustum ilk kez oldu. "Bu çok heyecan verici," Ne zaman söyledigi Annesi sadece kirisli. Sonra agabeyim ve ben yolculuk geri kalani için enerji bizim izni, aldi.

Babam daha sonra Esi bizim ziyaret ve O da orada olmasaydi o konjonktiva ifade pisman zevk söyleyerek George Romney ay veya iki kisa mektup aldi.

George Romney, Mitt babasi, az sonrasi ziyaret bir yil daha 25 Temmuz 1995 tarihinde Sami evinde öldü. Lenore Romney, Annesi, benim kendi akrabalari, 2001 ve 2004 yillarinda Benim iki erkek kardesi, Andy ve David öldü 1999 2005 respectivement öldü Temmuz 1998 yilinda, üç yil That sonra öldü. Romney ailesi ile zaman kolektif bellek artik büyük ölçüde söndürüldü edilir.

Mitt Romney 1994 Senato kampanyasinda Ted Kennedy seçimleri kaybetti olsa da, O halkin gözü önünde simdi oldu. Haber raporlari 2002 Yaz Salt Lake City Olimpiyatlari ve Sami yilinda Massachusetts Valisi olarak görev yaptigi seçim tahlisiye bana de ogul rolünü Bilgilendirilmis. 2008 yilinda Senatör John McCain kaybetti Cumhuriyetçi baskan adayligi hedef için Primaries kampanya. Dört yil sonra, 2012 yilinda, o randevu kazandi ve genel seçim kazanmak için iyi umutlari HAS Has.

Ben-edilmistir pesindeyim kardesim ve on sekiz yil önce Mitt Romney annesi, Lenore, benim kisa bir ziyaret. Neden Romney Ebeveyn Mitt Rathmore Road Onlarin ev vazgeçmek mi ve diger çocuklar çok arka kisminda küçük bir evde yasamak için yükseltilmis miydi Yorumu? Onlar maddi sorunlar var mi? Onlar sonrasi bu kadar göz önünde oldugum birçok Yil düsük profil diledin? Belki de, orada utanç unsuru miydi? Ben anne 'Detroit ve Mitt Romney, baskan adayi Dolayli gizem tasindi benim sonrasi George ve Lenore Romney oldu HAD ne gizemi çözmek için bosluklari doldurmak istedim.

4 Haziran 2012 yilinda baslikli Time dergisi Barton Gellman tarafindan Hikâyeyi "Romney Raising" Mitt 23 oldu zaman, annesi Senato için kostu, nasil "söyledi. Bu yaris Hayati. "Gök bir alkis gibi, yeni bilgi bitleri ben Knew hikaye eklenen miydi nasil sekillenecek. Aniden est resim daha net devenu. Agabeyim ve ben kurtulus bir asamaya giriyor Yorumlar Was zaman o ABD Senatosu amaçla aday, daha da önemlisi, sadece zaman bu hikaye oldu, yirmi dört Yil Sonra Lenore Romney ziyaret etmek oldu.

Ben Lenore Romney, George esi 1970 yilinda ABD Senatosu için Cumhuriyetçi aday oldugunu biliyordu ve o kötü kaybettigini. görevdeki Demokrat Senatör Philip Hart,% 33, bir iki-bir farkla% 67 seçimi kazandi HAD. Ben bilmiyordum ne bu Mitt Romney Onun Anneler kampanyasinda alinan HAD rolü oldu. O Michigan ilçelerinden tüm 83 sürüs, kampanyasi boyunca Onunla oldu. O Onun sürekli arkadasi oldu. Ben aussi bu deneyimi Lenore ve George Romney bereli HAD ne kadar kötü Bilinmiyor HAD. Bu 'em hem derinden asagilayici oldu. Kampanya Onlarin yaptigi Mitt katilasmis.

Zaman bölümü öyküsünü anlatiyor: "Kare çene seti, beyaz yele, George Romney kavgaci, Kasim 1970 yilinda Lansing Civic Center bir gün ettiler geri sardi. Karisi Lenore sadece ABD Senatosu için bir tedbirsiz kampanya kaybetmisti. All Michigan Valisi William Milliken En - Kocasi vefasiz Cumhuriyetçiler suçladi. George Milliken özel Yani simdi 'açikçasi. Bir aday olarak esim yok etti, weaseled ve' diye bir mikrofon yakaladi ve GOP liderleri Milliken onuruna Toplandi HAD genis oda, kinadi HAD söyledi. Sessizlik düstü. George, Joyce Braithwaite Onun Gözler set 30 sey parti aktivist ve Lenore en samimi bir var. O kalin bir isaret parmagi dogru itti ve onu O hakli oldugunu itiraf O Talep, egildi. Braithwaite olumsuz yaklastilar. George O'nun sesini yükseltti ve israr etti. Lenore, _him_ yani sira duran, gözyaslarina boguldu. Kampanya Tanik geri çagirir 'O That Way, kamuoyunda davranmaya o oldu George dehsete oldu' beden ve ruh, onu süzülmüs ve HAD. "

birincil bir Cumhuriyetçi rakibi o Nixon'in kabinesinde görev yaparken bir siyasi stand-kocasini Varligin Lenore Romney suçluyorlar HAD. Lurleen Wallace basvuru Kim est Alabama devenu Vali sonrasi kocasi George, sol ofisi - "Lurleen Romney, ABD Senatosu için" O, okuma tampon çikartmalari üretilir. ima Lenore Romney O küçük madde bir kadin, kocasi için sadece kukla oldu oldu.

cinsiyet koymak-çikislar sik ??miydi. Lenore Romney daha sonra formu onun liberal demokrat rakibi Phil Hart ... perde arkasinda aci küçümseyen Olabilir "Bu kizi-in-law söyledi. 'Bana bir çiçek ya da parfüm ya da bir sey küçük bir sise getir ederim ve ben bir misafir odasi sizi görmek isterdim "derler.' 'Adayin 23 yasindaki oglu Mitt taraftan miydi Her Gün nasil tanik His annenin siyasi karsitlari, hem sol ve sagda, acimasizca onu savaged. Lenore Romney nazik, rafine bayan oldu. ona büyük zeka ve iyi niyet duygusu misiniz zaman herhangi bir süre için onunla konustum herkes.

Zaman Madde Bu deneyim Mitt Romney siyasi tarzini ve kimligini nasil sekillendirdigini acimasiz üzerine odaklanir. O est çok daha ihtiyatli devenu. O büyük tartismalar içine patlak olabilir ?deolojik tutum kaçinilmalidir. Bir diplomat elestirmenleri ile ortak bir zemin bulmaya çalistilar oldu Onun annesi gibi. Sami mantikla, ANCAK, Mitt esnek tarzi flip-flopping suçlamalarina ve ilkelerinden yoksun bir oportünist olmak led HAS. O-olmustur prensip üzerinde durmak ve o ?nandigini Ne için mücadele ederim olumsuz à ogul babasi George, karsilastirildiginda. mezar Yani Mitt ol ETT? var ilkesiz bkz Baba George onun tor dönüm olmali, bazi söylüyorlar.

Ben farkli bir tablo görüyoruz. Ben tanik bir genç olarak, George Romney daha sag siyasi poz çarpici daha yapilan seyler almak için bakim Eylem Adam oldu. simdi anlayin ya Baskanligi için His Own felaket kampanya takip sonrasi morarma Karisinin Senato kampanyasi qui, iki Romney ölçüde Onlar siyaset ve toplum ?sleri çekildi qui bir yirmi bes yil funk içine gitti Yani, hayal edebiliyorum. Bu Onlarin Onlar ons HAD yasadi Nerede arkasinda küçük bir evin içine tasimak için hesap olabilir. Basarisiz hayallerinin gölgesinde Canli ?nsanlar özel Onlarin yaralarini hemsire, ilgi odagi disina tenha hayat yasamak istiyorum olabilir.

Onun sesi Mitt Ted Kennedy Senato koltugunu korumak için kosmak de ogul hayatini verdi Lenore Romney tünelin diger tarafinda isiga yeniden ortaya çikan görmek için ANCAK, ayricalikli oldu. Seksen sekiz yasindaki George Romney est devenu Onun firtinali eski kendini, O'nun kampanya olaylar onun için doldurma ve geçit yürüyen. Senato Onlarin ses annonce olarak Mitt Kullanici Ebeveynler çekilen bir fotografi Onlar miydi nasil mutlu göstermektedir; ve ben o Mitt ne yaptigini tarif edildigi gibi Annesinin karsisinda Sami Pride görmek için ayricalikli oldu. O nesil, eski yaralarini sarmak için umut getiren O'nun Veli kurtarici oldu.

Ben Mitt Romney süpheli düsünmek veya bu bilinçli bu hikayeyi yasadi ETT?. Onun siyasi düsmanlari Wall Street, yoksul Karsi yönettigi sinif savasi zengin sampiyonu bir araci olarak boya _him_ ederim. Amaç Romney zaten yeterince zengindir; Zengin insanlar sadece hizmet veren bir toplum lehine misiniz hiçbir neden yoktur.

Hayir, Mitt Romney de, öncelikle Babasinin onun ve annesinin oglu. Babasi-degil _him_ O ol etti adayin tür olmak için Condemned ederim. Eldiven Babasi George, ilk isirik yenik baskanlik siyaset yilan çukuruna hayatta bilir. George O basari gurur beens var istiyorum. Bu O Onun siyasetteki _him_ asmak istiyorum Öngörülen. hayatta ise, George Romney MITT tüm yol tezahürat kenarda Olacaktir.

Bu nedenle, benim görüsüme göre, Mitt Romney bir sell-out Baskan gurur O'nun akrabalari yapmis olur ne yapacagini O'nun gücü her seyi yapacagiz bir amaci var olmayacak. Bir Mormon olarak, O'nun kilise için bir gurur kaynagi olmak isteyen bir baskan aussi olacak. Peygamber Joseph Smith Sonuçta, ilk Mormon ABD Baskani aday oldu. Mormonlugun ABD'de merkezi bir Amerikan din vardir. Mitt Romney, ilk Mormon baskan olarak bu dine bir kredi olmak istiyorum.

Forrest Gump hayatimda çesitli zamanlarda bazi tarihin önemli oyuncularin kisisel Yorumlar Glimpses yakalamak bir tür olarak, biz yilin olaylar climaxing iki kusak bir hikaye sahit olduguna inaniyoruz. Ben yarim yüzyil önce durum Tasindi am, qui sahsen ben sadece televizyonda gördügünüz olaylar qui bugün meyvelerini geliyor, biliyordu.

Mitt Romney güç ve söhret coasted zengin bir adamin ayricalikli oglu degil. Burada zorlayici multigenerational hikaye vardir.

(Mitt Romney aday arifesinde Yazili 27 Agustos 2012)

 

Not;

CNN 3 Ekim'de ilk baskanlik tartismasi öncesinde, 2012. Bayan Romney kocasi Her tartismayi görünüyor önceydi Açiklanmasi ?ste yayinlanan burada Mitt Romney çekirdek motivasyon ve kimlik ile ilgili ifade teori bir röportajda Esi Ann Romney, kismi onayi alinan O oturuyor nerede seyirci üzerinde bulmak için. Sonra, sonrasi HER o tartisma sirasinda Yapar TABLOSU, o yaptiklarindan ne kadar iyi bazilari isareti ona bakar. O, tabii ki, hiçbir sey olumlu geribildirim amaci verir _him_.

Hatta daha da çarpici, Mitt Romney yaziyor "Baba" diye podyum tartismasina götürür _him_ qui ile küçük bir kagit parçasi, Karisi dedi. "Baba" Mitt Kullanici Rahmetli babam, George Romney, tabii ki vardir. Bu ne yapmak için? Gloria Borger, CNN siyasi analist, bu kagit Yani Babasi Sami siyasi hata yaparlar ama ne dedi dikkatli olmak degil hatirlatma Olacaktir düsündüm. David Gergen, baska analist Degerlendirmeler, durumun daha iyi anlasilmasini vardi. O sadece bu "tatli" oldugunu söyledi; o Babasi onun uyan sevgi ait oldugunu gösterdi. Popüler görüsün aksine, Mitt Romney, sadece bir makine gibi, sevgi güçlü politikaci hedefi ?nsan Varligi hesaplanmasi degildir.

Ann Romney kendini bir açiklama offert. O kagit kayma gurur Babasi yapmis olur bir sekilde kendini Conduite kocasi hatirlatmak oldugunu söyledi. Bu ahlaki bir zorunluluk Mitt Romney kim açiklar.

Bu pozisyon aussi Yorumlar benim için baska bir anlami vardir. 3 Ekim aksami Mitt Romney daha iyi performans için daha fazla baski altinda birine hayal etmek pek mümkün olmaktadir. Geçen ay ya da öylesine siyasi _him_ için iyi gitmemisti. O anahtar salincak eyaletlerde anketlerde firar oldu. O vahsice-olmustu yilin baslarinda yaptigi Cumhuriyet ilkögretim Karsitlari tarafindan bu saldirdi. Mitt Romney, bir cansiz tartisma performansi ya da-da kötüsü Verilen olsaydi, O'nun kampanya Olasilikla Kasim seçimlerinde yenmek için önde gelen bir kuyruk dönüs içine atilmis olurdu. Gerisi de ogul yasam için, Mitt Romney Sonra O'nun partinin firsat Beyaz Saray'a yeniden bosa fakir bir aday olmak mirasini asagi yasamak zorunda kalacakti.

Amaç Mitt Romney hazirlik Birçok hafta sonra ilk baskanlik tartismasinda iyi performans DID. O baski altinda bogmak vermedi. O tartismayi kazanmak için aklin bir çerçeve içinde, belirsiz sartlar B?T ile tartismaya kam; ve tüm hesaplari o DID.

Benim felsefi kitap, Ritim ve Öz-bilinç, bu tür siyasi tartismaci gibi bir atlet, müzisyen, sanatçi ya da --Diger pik performans dinamiklerini tartisir. öz-bilinç ile ilgili bölüm Özellikle burada Uygun oldugunu. 3,50 $ için kullanilabilir: (B0059NXJEM ASIN) ve ayni zamanda "Öz-Bilinç A Felsefesi", hem Kindle e-kitap "Rhythm A Felsefe" bölümüne bakin. Orada est aussi bir NOOK sürümü.

 

için:  Bill McGaughey ailesi

 

Bir tercümeye için tiklayin:

Ingilizce - Basitlestirilmis - Endonezyaca - Lehce - Hollandaca - Rusca

 

TEL?F 2012 THISTLEROSE YAYINLAR - TÜM HAKLARI SAKLIDIR
http://www.BillMcGaughey.com/mittsmotheri.html