BillMcGaughey.com
       

College Yeni Bir Tip Önerisi

William McGaughey tarafindan


Son 15 ila 20 yil içinde, ben kalici çevrimiçi yayinlanmistir on iki farkli web siteleri olusturduk. Onlar üniversiteye yeni bir türü için bir bagis olabilir. Bazi web sitelerinin diger dillerde paralel sayfalari var.

Dil kategorisine göre paralel sayfalari ile web sitelerinin üç kategori vardir -

A Angielski sadece
B Angielski, Portekizce, Ispanyolca, Almanca, Portekizce ve italianca
C Angielski, Fransizca, Ispanyolca, Almanca, Fransizca, Italyanca, basitlestirilmis Çince, Endonezce, Türkçe, Lehçe, Hollandaca, Rusça ve (kismi)

Oniki web sitelerinin alan adlari sunlardir -

1 BillMcGaughey.com (dil kategorisi C)
2 bighistorysite.com (dil kategori C)
3 worldhistorysite.com (dil kategori B)
4 identityindependence.com (dil kategorisi B)
5 shorterworkweek.com (dil kategorisi B)
6 goldparty.org (dil kategorisi B)

7 landlordpolitics.com (dil kategorisi A)
8 newindependenceparty.org (dil kategorisi A)
9 newdignityparty.org (dil kategorisi A)
10 thistlerose.org (dil kategorisi A)
11 neonixonian.org (dil kategorisi A)
12 billforpresident.org (dil kategorisi A)

Bu, her web sitesinin kisa bir açiklama:

Asagidaki dilli web siteleri vardir.

1. BillMcGaughey.com: Bu Bill McGaughey, web sitelerinin bu koleksiyonun yaraticisi kisisel bir sitedir. Bazi çogaltilmasi, site alt sayfalara 205 baglantilar içerir. Sayfalarin bazilari McGaughey ailesi arka ilgilendirmeyen, yazilarin onun koleksiyonunun bazi ev sahibi olarak ya da çesitli siyasi kampanyalara yaptigi kavgalar bazi, daha kisa çalisma saatleri savunan bazi, bazi tarihi kitaplari ve bazi Teorik vardir diger konularda çalismaktadir. Bu yazi gibi, Bill McGaughey Detroit alaninda büyümüs, 75 yasinda evli bir adam, Minneapolis-St Paul, Minnesota hayatinin en geçirdi. O bir Yale mezunu, 1964 siniftir.

2. bighistorysite.org: Bu web sitesi sunmak ve ileriye dönük baslikli Bill McGaughey tarafindan kitap açiklamak için yaratildi: . Madde, Yasam ve Düsünce" O "büyük tarih" alaninda bir istir Önsöz yazmak için kabul etti Avustralyali tarih profesörü David Christian öncülügünü. Fikir olmanin üç farkli evrende var ve her anlatacak bir hikayesi vardir mi. fiziksel evren 13.8 yasinda. Hayat 3.5 milyar yil önce yuvarlak yeryüzünde çikti. insan düsüncesini somutlastiran Uygar toplumlar, yaklasik 6000 yildir var olmustur. her bir zaman periyodu o dünyamizi nasil ortaya çiktigini açiklamaya yardimci anlatacak bir hikayesi vardir. McGaughey önceki kitabin, Medeniyet Bes Epoch gelistirilen kavramlar, insan topluluklarinin süre için geçerlidir. Bu sitede 19 ayri makaleleri vardir.

3. worldhistorysite.com: Bill McGaughey hazirladigi bu kitap, 2000 yilinda yayimlanan "Medeniyet Bes Dönemleri", hükümet, din, ticaret gibi toplum kuru anahtar Kurumlari ardisik gelisme üzerine yogunlasirken uygar toplumun tarihidir ve eglence. Yillar geçtikçe, insan toplumlari yeni Kurumlar gelistirilmistir olarak asamali daha karmasik hale gelmistir. ?letisim teknolojisi, toplumun yeni tip gelismesinde itici güçtür. Halen, bilgisayar insan societies.This web sitesine sekillenmesinde ilerleme kesme kenarinda ise 105 ayri sayfalari içerir.

4. identityindependence.com: Bu genel anlamda bir Amerikali olmanin açisindan hem de kisisel kimlik ile ilgili bir web sitesidir. Kimlik bagimsizlik fikri Bazi rolleri kabul olursa olsun toplumdaki baskilari kendi kimligini seçmek için olsun 'olmasidir. Kisisel kimlik toplumumuzda beyaz erkekler için bir özel problemler olmustur. McGaughey Bu sitedeki bu sorunu bas hitap seçmistir. 93 ayri sayfalar vardir.

5. shorterworkweek.com: Bill McGaughey Amerika Birlesik Devletleri'nde kisa çalisma saatleri Basarmak için Mevzuat uzun zamandir savunucusu olmustur. O kendini yayinlanan baslikli 1979 yilinda bu amaca destek veren bir kitap ve 1989 yilinda "1980'lerde bir kisa is haftasi", Praeger araciligiyla Çalisma kisa Hours "Finansal Olmayan Ekonomi Örnegi baslikli eski ABD Senatörü Eugene McCarthy ile coauthored, baska bir yayinlanan "1989 yilinda kendisi ve Minnesota'da küçük bir örgütün lideri olarak, hem is süresini azaltmak için Conyers tasari için mevzuatinin destekleyen aktif oldu. Bu çok dilli web sitesi 65 ayri makaleler içerir.

6. goldparty.org: Bu web sitesi, 15 ayri sayfalari içeren, siyasi iktidar, siyasi partiler içinde güçlü bir kisisel tesvikler gelistirerek elde edilebilir bir siyasi fantezi sunuyor. Özellikle ben Bireyler siyasi isi ve bir kisi tarafindan "sahibi" nokta sayisi bir organizasyon içinde kendi oylama gücünü belirleyecegini de puan seklinde kredi verilecek. BÖYLECE, bir anti-plutocratic örgüt para esitsiz sahip dayanan bir ekonomide istihdam tesvikleri ayni tip kullanilarak olusturulan olabilir.

Asagidaki web siteleri sadece Angielski vardir.

7. landlordpolitics.com: Minneapolis bir sehir içi ev sahibi rolüyle yerel politik savaslar atildiktan Bill McGaughey karizmatik masa tenisçi öncülügünde, 1990'li ve 2000'li yillarda Minneapolis Mülkiyet Haklari Eylem Komitesi üyesi oldu ve girisimci Charlie Disney adinda. Kendisi daha sonra grubun es lideri oldu. 197 ayri sayfalar içeren bu web sitesi, onlari 2001 yilinda sehir hükümet büyük bir degisime sonuçlanan karsi düsman sehir yetkilileri ve gruplara karsi yirmi yillik bir süre içinde ev sahipleri bu grup tarafindan yürütülen çok sayida savaslar anlatilmaktadir.

8. newindependenceparty.org: 2008 yilinda, Bill McGaughey Bagimsizlik Partisi adayi olarak Minnesota 5. bölgesinde Kongresi için kostu. O 22,318 oy veya toplam 6.92% çeken, bu Demokrat Keith Ellison ve Cumhuriyetçi Diken Davis Beyaz üçüncü sirada tamamladi. Bu web sitesi seçimi ve onun kampanyasinin adayin anlati ilgili pozisyon kagitlari içerir.

9. newdignityparty.org: Onlar yeterli degildi yerel siyasete yenilgi halinde, William McGaughey "Yeni Dignity Partisi" olarak adlandirilan diger iki erkek, hem Minneapolis ev sahipleri, bir kendine yarattigi bilet üzerinde 2009 yilinda Minneapolis Belediye Baskani için kostu. açikça irk konusunda asiri toksisite bir ortamda beyaz insanlar için savunulan diger seyler arasinda yaptigi kampanya,. ?lk kez "siralanmis seçim oylama" kullanarak bir seçimde 27 diger adaylara karsi Kosu, McGaughey besbelli sadece 230 oy çeken bir irkçi olarak rastladi..

10. thistlerose.org: Bu Bill McGaughey çogunlukla kagit kapakli, onun kitaplarini yayinlamak için kullandigi Thistlerose Yayinlari sitesidir. basliklarin bazilari sunlardir: (Eugene McCarthy ile coauthored ve 1989 yilinda yayinlanmistir) Çalisma kisa Saatleri Case, ABD: Punchdrunk Man Okuyucu, Finansal Olmayan Ekonomisi (1988 yilinda yayinlandi) (1981 yilinda yayinlanan) 1980'lerde bir Shorter Workweek Meksika'ya-Kanada Serbest Ticaret Anlasmasi: Biz sadece Say No musunuz? (1992 yilinda yayinlanmistir), Medeniyet Bes Dönemleri: Dünya Tarihi olarak (2000 yilinda yayinlandi) Bes Medeniyetler, Rhythm and Self-Bilinç Gelisen: Yeni ?dealler (2001 yilinda yayinlanan) bir Elektronik Medeniyet, Kurtulus Partisi ve Üçüncü Gelecegi için -party (2003 yilinda yayinlanan) Siyaset ve Louisiana oylamayla Açik: (2004 yilinda yayinlanan) Milli Bozunma mücadele Baskan yayinlaniyor.

11. neonixonian.org: Bill McGaughey Kimin etki alani adi o daha agresif bu neden destek sözü birine feragat "ilerici Cumhuriyetçiler" destekleyen baska bir web sitesi vardi. Onun yerine, o Richard Nixon kararmis görüntü ve çok kötülenen siyasi figürü gelistirmek için talip "neonixonian" baslikli bir web sitesi olusturduk.

12. billforpresident.org: Ceza için bir obur, Bill McGaughey New Hampshire Demokrat baskanlik birincil bir aday olarak 2016 yilinda bir kez daha Baskan kostu. Sonuç kasvetli 17 oy oldu. Bu yeterli olmasaydi, McGaughey New Hampshire hasta oldu ve birkaç gün hastanede gerekiyordu. Donald Trump, bunun yerine O yil Cumhurbaskani seçildi. 2016 yilinda McGaughey demans sahip süphelenilen bir tibbi hasta oldu. (Ama simdi ilaçlar kapali gitmis oldugunu bu web sitelerini söndürmek için yeterince iyi degil.)

*** ***** *** ***** *** ***** *** ***** *** ***** *** ***** ***

Bu web siteleri bir kolej andiran faaliyetlerde Alimler olasi bir topluluk için bir entelektüel bagis vardir. Bu sitenin kalaninda, en That ne olabilecegini speküle edelim.

Ilk olarak, oniki web siteleri kendilerini halka ücretsiz sonsuza dek kullanilabilir 'kalacaktir. istedikleri gibi herkes zaman az ya da uzun bir süre için onlari okuyabilir. bir online üniversite kampüsü benzeyen bir sey - simdi web sitelerinin bu koleksiyon bir sey daha olabilir nasil spekülasyon yapmak istiyorum.

Bir web sitesi ve bir egitim kurumu arasindaki fark ögrenme sertifikasyon. Web sitesinde malzemelerin ögrenciler içerigi bilgisi için test edilmelidir. Bu sekilde, kullanici kurslarinda orada ne oldugunu bilmeden kredi alir. Böyle bir kredi kullanicinin kisisel kimlik gelistirir. Böyle düsünen insanlarla baglanti veya is ararken deger bir sey olabilir.

Ben bilgi açisindan bu web sitelerinin içerigini karakterize etmek olsaydi, bilginin birkaç kategoriye ayrilir Yani söyleyebilirim:

A) Tarih: Web sitelerinin ?ki - worldhistorysite.com ve bighistorysite.com - bir üniversite kursu için taninabilir açisindan evrensel geçmislerini anlatiyoruz.

B) Ev Sahibi Politika: Web sitesi, landlordpolitics.com, düsmanca bir sehir hükümet mücadelede, Minneapolis Mülkiyet Haklari Eylem Komitesi, bir ev sahibi grup bazen basarili faaliyetlerini anlatan malzemelerin bir koleksiyona sahiptir.

C) Seçmeli Office Kampanyalar: Burada çesitli düzeylerde basarisiz siyasi ofis için çalisan deneyimi içine almak. Açikçasi, bu basarili kampanyalar için teknik sunmuyor ancak çagdas siyaset göstermek yok. Asagidaki web siteleri bu kategoridedir: newindependenceparty.org, newdignityparty.org ve Minnesota 5. bölgesinde sirasiyla Kongreye yazarin 2008 kampanyasi açiklayan billforpresident.org, Minneapolis Belediye Baskani için yaptigi 2009 sezonu, ve ABD Baskani için yaptigi kampanya New Hampshire 2016 Demokrat baskan birincil. Louisiana 2004 Demokrat birincil Baskan McGaughey kampanyasini anlatan Louisiana oylamayla, On kitabin metni, de bulunmaktadir. seçim politikasi, Goldparty.org, ilgili baska bir web sitesi belirli kisisel tesviklerin saglanmasi sürecini devrim yaratacak siyasi kampanyalara üzerinde çalismak için o spekülasyon.

D) Bakis beyaz bir Amerikali adamin noktasindan Kisisel kimlik: Siteye, identityindependence.com, bu konunun genel bir tartisma sunuyor. yazarin kisisel web sitesi, BillMcGaughey.com, ayrica ilgili materyalleri içerir.

E) Siyaset ve çalisma süresi ekonomisi: Site shorterworkweek.com, Amerika Birlesik Devletleri'nde çalisma süresini kisaltmak için teklifte ilgili 60'dan fazla makale içeriyor.

F) Digerleri: Thistlerose.org Bill McGaughey yayinladigi kitaplar hakkinda bilgi edinmek için bir sitedir. Neonixonian.org Richard Nixon ve onun mirasinin oldukça ilginç savunma. (Bu ilgi benim yasi yakin birisi alacakti.)

Her alana | Gördügünüz gibi, bu çok degil "nasil yapilir", okurun bilgi, daha dogrusu, anlayislar ve ilgili deneyimleri bir koleksiyon özel kariyer ya da çaba alanlarinda basarili ama. yararli bilgi olup olmadigina muhtemel kullanici karar içindir.

Nasil çikarlar bu eklektik dizi daha geleneksel üniversite kurslari karsi yigini nedir? Bu demek degildir, oldukça siradisi degil mi? Meslekle sonra bir yol olarak bilinç ve tecrübe kisinin ufkunu genisletmek için degilse bile bu yüzden, bilgi deger bir sey vardir. Her kisi bu sekilde "ögrenir".

simdi sadede dönelim. Bill McGaughey kisisel deneyim "kolej" neye benzer ki? bu dikkate bile deger mi? Sanirim olmasaydi ben bu web sitesini olusturduk olmaz.

Bana kimse veya yalniz benim ya da herhangi bir kisinin deneyimlerine dayali bir "kolej" ders almak istesin sanmiyorum bu noktada diyelim. Bu çok dar ve bencil olur. Bu nedenle, ayni zamanda diger ilgi ve deneyime sahip diger kisilerle isbirligi olacak bir üniversite müfredatinin seviyesine yazilarinin bu koleksiyon yükseltmek için. Ama bizim kendi yolunda ancak birlikte çalismaya istekli, her çok ayni seyi yapiyor bagimsiz akademisyenler olmalidir.

Bu nedenle, ben Potansiyel mayin ile iliskili olabilir miyim web siteleri Kendi koleksiyonunu olusturmak için bu çabaya katilmak isteyebilirsiniz baskalarini davet ediyorum. Biz organize çabalari "Bagimsiz Scholars 'Dernegi Web Siteleri" bu set diyebilirsiniz. Onun yapimlari bir online kolej temeli haline gelebilir.

is kesinlikle durmayacak ancak ben zaten benim parçasi yapmis. oniki web sitesi Benim toplama zaten kurulmustur. Onlar ücretsiz görmek için dünyada herkes için disari vardir. Diger küçük bagimsiz Akademisyenler bu çabada bana katilmak istiyorum. Bir noktada biz baglayacak ve bir sonraki seviyeye götürün.
Bu nedir? Ben kimlik düsük maliyetli bir kurtarici olmaya talip. entelektüel tartisma zaten var ama insanlar da akillica içinde katildigi gerekçesiyle tanima istiyorum. Onlar bir bilgi gövdesini sahip olan için tanima istiyorum. Ve emin olabilirsiniz tek yolu test etmektir. Onlar testi geçmek, onlar muhtemelen bu dayandigi bilgisine sahip. Bu bir sonraki seviyeye götürecek.

yüksekögretimin mevcut sistemin bir eksiklik çok fazla maliyeti oldugunu. ortalama üniversite ögrencisi ögrenci kredi borcu 22.000 $ ile mezun. Evet, tüm bu yil belli bir sayidan sonra ödenebilir çok eger is piyasasi güçlü ve üniversite mezunu ise tercihli muamele almaya devam ederseniz. Ancak, küçük ticari degere sahip liberal arts malzemede kolej ancak geleneksel konularda ögretilen ediliyor çok is becerileri degil. kabarcik henüz böyle seyler satin alma patlama olmasina ragmen, her zaman ihtimali vardir. egitim kimlik arzu kariyer yol gerekiyordu, o zaman kariyer Kendilerini yetkinlik varsayarak kariyer ögretilen ne ima oldugunu büyük ölçüde dikte gerekir.

Yüksekögretim degerli olmak için bir bütün olarak satin alinmalidir pahali bir paket içinde geliyor. (Bir üniversite açilan out kiralamak ister ki kim?) Geleneksel olarak, kredi alinacak için geçirilmesi gereken testlerin bir dizi ile tamamlandi 4 yillik veya 2 yillik paketler halinde gelir. Bu bilginin degerli degil "kismen ögrendim" anlamina gelir. Bu "pass" veya tüm paket üzerinde "basarisiz" bulunuyor. Olasi bir çözüm ders çalisma küçük paketler halinde egitmek veya bir programin kismi tamamlanmasi için derece vermek olabilir.

Yani, bir üniversite için ne öneriyorsun? Yerine derslerin 4 yillik veya 2 yillik setleri, ben izin verecek ögrenciler kurs her seviyeden sonra bir "derecesi" alan bir, iki ya da üç ay sonra "mezun", için. Her ayin ders sonra bir test olacakti. derecesi onun geçtikten sonra emin olacaktir. Ama tüm dereceler birbirine benzemez. Ögrenciler bir ay kurs, kurs iki ay geçtikten için bir "orta derecededir" geçen bir "önlisans" ve ders çalisma üç ay geçmesi için bir "tam derecesi" alabilirsiniz. Bundan sonra, o kisinin egitim Tutkular henüz tatmin olmasa geleneksel üniversiteye gitme zamani olacaktir.

Geleneksel kolejler tatmin kendi ihtiyaçlarini Yorumlar yardim etmek bizim mini-üniversiteden mezun ögrencilere kredi vermek için "üniversiteye" Bu tür yapmak için daha cazip, düzenlemek için arzu edilir OLAB?L?R. Diger bir deyisle, yeni kuruma aktarmak istiyorum ay süren kurslara dayali olanlar kredileri bakin. Neden geleneksel kolej hiç böyle bir önermenin kabul ediyorum? bizim mini-kolejler, bir anlamda, potansiyel gelir içine yeme, Degerlendirmeler rakiplerine olmaz miydi? Evet, ama ögrenciler için birbirleri ile rekabet gerekir geleneksel kolejler için de besleyici olacaktir. bir anlamda rakiplerine ragmen, ayni zamanda biz ödeme ögrencileri ise onlara yardimci olacaktir.

Nasil ögrenim ücretlerinin ne dersiniz? bizim mini-kolejler hiçbir ögretim fakültesi olurdu unutmayin. dersler için bütün maddi internet üzerinde olurdu, ücretsiz oldugu için. Sadece masraf bireysel ve uygulama için ögrencileri test olacaktir. Yorumlar Bu sartlar altinda, üç aya kadar, bir ay kurs ve bunun da ötesinde her golf sahasi için daha fazla 600 $ tamamlamak için, diyelim ki, 800 $ sarj etmek mümkün olabilir. Ögrenci, bir ayin, iki aylik, üç aylik veya programda bir sonraki seviyeye devam veya bireysel tercihler veya gerektikçe durdurmak Able olabilir.

egitim kurslari web sitelerini dönüstürmek için, iki sey gerekli olacaktir. Ilk olarak, bir çalisma programi Kimin test temeli olacagini, her web sitesi içerigi için gelistirilmelidir. ?kinci olarak, test kendilerini gelistirilecektir.

Ben her derece için iki tür test öneriyoruz. Bir yanlis sorular roomates dogru kolayca kademeli olabilir bir dizi olacaktir. Diger bir insan tarafindan degerlendirilecektir yazili kompozisyon olacaktir. Baslangiçta, malzeme test edildi diger düzenlemeler ancak testleri yönetmek MIGHT Ayrica mümkün olabilir web olusturulan bu bilim adamlari bakin. Her halükarda, dogru veya yanlis ve yazili denemelerin bir kombinasyonu ögrenci basarili veya basarisiz olup olmadigini belirleme olacaktir.

Özetle, bu yeni "üniversite" kurmak için, biz yayinlanan ve internet üzerinden muhafaza edilmesi web sitelerinin setleri için düzenlemek gerekir. Biz test edilebilir içerige sahip dersler gelistirilmis olmasi gerekir. Ve testler Kendilerini gerekir. Biz yazili testler degerlendirin insanlari gerekir. Ve nihayet ders tamamlanmasi için basili sertifikalar gerekir.

Belki bu kolej öncelikle kisilik odaklanmalidir. Onlar gerçekten gençlere ögretmek için çalisacakti. Bu tür seyler düsünmek onlara ögretmek istiyorum, onlarin kisilikleri Etkili diger insanlara iletisim bakin. Sonunda, biz kisinin her tür aittir toplulugun yeni bir tür olusturmak olacaktir.

Böyle bir üniversite kurulduktan sonra, sosyal ve diger amaçlar için periyodik karsilayacak mezunlari arasinda topluluklar insa etmek çalisacakti. Biz mezunlari için ya da geleneksel kolej iliskilerden bir is bulma servisi kurmak OLAB?L?R. Biz bugünün isler için gerekli becerileri ögreterek, kariyer hazirligi ile ilgili diger kisa vadeli kurslari ile baglanmayi deneyin OLAB?L?R.

Bakim ve mezunlari için endise devam ile, kolej bu tip gelecegin dalgasi olarak görülebilir gelebilir. Bu toplumda canlandirici bir rol oynayacaktir OLABILIR. A 75 yasindaki adam, bu hayatim boyunca yaklasik geliyor görebilirsiniz. Zaman böyle bir sey için hazirdir.

   için: felsefi ve analitik yazilari

 

  

Bir tercümeye için tiklayin:

Ingilizce - Fransizca - Ispanyolca - Almanca - Portekizce - Italyanca

Basitlestirilmis - Endonezyaca - Lehce - Hollandaca - Rusca

 

Not: Eger egitim dönüsümü nasil bu teorik tartisma zevk varsa, sen de siyasi sürece devrim hedefleyen baska öneri tadini OLABILIR. Http://www.goldparty.org bakin


TEL?F 2017 THISTLEROSE YAYINLAR - TÜM HAKLARI SAKLIDIR

http://www.BilMcGaughey.com/newcollege.html